COSRX Acne Pimple Master Patch 24 pcs Hydrokoloidní náplasti na akné pupínky 24 kusů

  • Náplasti na akné pomáhají maskovat a chránit pupínek před bakteriemi (a před Vašimi prsty)
  • Udržují optimální vlhkost a tím pomáhají zamezit vzniku jizviček
  • Náplasti jsou tenké a hydrokoloidní - fungují tedy na podobném principu jako hydrokoloidní náplasti na puchýře. Po přilepení na akné absorbují tekutinu z pupínku
  • V závislosti na stupni zanícení pomáhají zmírnit zanícená ložiska

 

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti, na které se objeví akné

 

Skladem (>3 ks)
Značka: COSRX
160 Kč

COSRX Acne Pimple Master Patch
Hydrokoloidní náplasti na akné pupínky 24 kusů

Popis

Tyto ultratenké hydrokoloidní náplasti na akné se používají přes noc, ale i přes den. Nálepky pomáhají chránit a maskovat pupínek. Balení obsahuje 24 kusů náplastí, různých velikosti (7 mm x 10 ks, 10 mm x 5 ks, 12 mm x 9 ks).

Použití

  1. Vyberte správnou velikost náplasti (7 mm, 10 mm nebo 12 mm), podle velikosti oblasti pupínku
  2. Odtrhněte náplast z ochranného filmu a naneste na problémové místo. Nechte náplast působit po dobu 8-12 hodin.

Ujistěte se, že je vaše pokožka čistá. Neaplikujte předem žádnou esenci nebo krém. Náplasti lze použít přes den i v noci.

Složení

Cellulose gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyisobutylene, Petroleum Resin, Polyurethane Film, Liquid Paraffin, Tetrakis Methane

5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
EM Avatar autora | 16.3.2023
Tyto náplasti používám dlouhodobě. Vždy, když na obličeji vyraší nějaký pupínek, tyto náplasti skvěle zafungují. Pokud je však pupínek opravdu hluboký, tak ani náplast nepomůže. Nicméně na ty "běžné" pleťové problémy fungují dobře.
5
A Avatar autora | 6.2.2023
Produktům u kterých je moc dobrých recenzí se bojím důvěřovat. Přesto jsem se rozhodla náplasti vyzkoušet a jsou super! Pupínek zbaví otoku a přes noc se mi hodně zmenšil, skoro zmizel. Náplasti jsou v dobré barvě a opravdu drží přes noc.
5
M Avatar autora | 8.10.2022
Nechala jsem působit přes noc a ráno byly pupínky o minimálně polovinu menší, zklidněné a světlejší. Budu kupovat opakovaně
5
M Avatar autora | 16.1.2022
Urychlí celý proces. Pupínek se hojí bez stroupku, takže minimalizuje riziko, že vznikne jizvička. Pro mě hlavně ochrana před mačkáním a rozďoubáním do krve. Což je vždycky špatně. Velmi užitečné!
5
VN Avatar autora | 13.10.2021
Naplasti funguji skvele!! Pupinek se pres noc krasne zahoji..
5
O Avatar autora | 29.9.2020
Skvěle beďáka vytáhne a nezanechá jizvičku.

COSRX je jedna z nejprodávanějších značek korejské kosmetiky v péči o pleť.

Jméno firmy je odvozeno od slov “Cosmetics + RX = COSRX”.
V překladu tedy jde o “Kosmetika + předpis (RX je anglická zkratka pro slovo prescription, tedy lékařský recept) = “Kosmetický lékařský předpis”.

Lékařský předpis na koupi této kosmetiky nebudete potřebovat ani u nás, ani nikde jinde. Cílem tohoto korejského brandu je spíš zdůraznit, že jejich kosmetické produkty jsou účinné a víc než na krásu v oblasti kosmetiky se zaměřují na vyřešení až “léčení” problémů s pletí, ať už se jedná o pleť suchou, mastnou, normální, se sklony k akné nebo dehydrataci. 

Značka korejské kosmetiky COSRX je známá svým krátkým seznamem ingrediencí, který obsahuje vysoce kvalitní a účinné extrakty a látky, které pomáhají problematické, suché a dehydratované pokožce, stejně jako stárnoucí a citlivé. Firma COSRX byla založena v roce 2013, ale dle informací poskytnutých společností jejich vývojový tým sbíral poznatky od zákazníků již 13 let prostřednictvím práce v jiných kosmetických společnostech. A COSRX vznikla právě s cílem zajistit to nejlepší naplnění potřeb jejich zákazníků. Zpětná vazba od zákazníků je zásadním prvkem při vývoji jejich produktů. Značka si nezakládá na velkých marketingových kampaních, ale snaží se co nejvíce naslouchat svým zákazníkům, co chtějí a co potřebují. Jejich zpětná vazba na produkty je pro ně často motivací produkt vylepšit nebo přijít s novým výrobkem cílený na další nový problém. 

Všechny jejich produkty jsou 100% vyrobeny v Koreji a podle stránky ethicalelephant.com značka netestuje na zvířatech. A co jejich “Snail 96 power essence”, který obsahuje extrakt ze šneka zvaný také mucin? Nebojte, extrakce tekutiny probíhá nenásilnými formami a šneci nejsou během procesu usmrceni.

Cílem COSRX je eliminovat zbytečné přísady a minimalizovat délku ingrediencí v produktu na ty nezbytně nutné a maximálně účinné, přírodní a zdravé. Ve většině jejich produktů je hlavní složkou nějaký přírodní extrakt, místo pouhé filtrované vody, aby se zesílil účinek všech složek produktu. Např. jejich již zmíněný “Snail 96 power essence” obsahuje 96% hlemýždího extraktu, který má plno pleti prospěšných látek. Nebo “COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner” propolisový toner, který obsahuje 72% extraktu z propolisu a 10% extraktu z medu. 

I když jejich produkty mají poměrně obyčejné lahvičky, receptura výrobků COSRX (RX) je pečlivě formulována tak, aby každému z jejich zákazníků pomohla “léčit” jejich kožní problém.Zpět do obchodu