Vítejte na Skin Geeks

Kdo by nechtěl mít přirozeně krásnou a zdravou pokožku? Bez pupínků, vrásek, černých teček nebo pigmentace?

Mít krásnou pleť je především o pravidelné péči, funkční kosmetice, znalosti potřeb své pleti a co jí pomůže.

Nezapomínejte že, prevence je levnější, než léčba. Je lepší předcházet například pigmentovým skvrnám nebo vráskám, protože kosmetika neumí zázraky přes noc a lasery a plastická chirurgie nejsou zrovna levnou záležitostí. 

Prevence a znalosti. Je dobré znát svoji pleť, protože každá pleť je jiná, a co může vyhovovat vaší kamarádce, nemusí nutně vyhovovat vám. Je důležité znát i složky, které vašemu typu a stavu pleti pomohou.

U produktů na eshopu popisuji co obsahují a jak tím pleti pomáhají. Např. když trpíte na černé tečky, tak si přečtete, že BHA kyselina proniká do pórů, pomáhá je čistit. Jistě potom sáhnete po produktu, který BHA obsahuje.

Pro eshop jsem vybrala jméno Skin Geeks.

Skin v angličtině znamená pleť.

Geeks znamená nadšenec. Možná jste tohle slovo slyšeli u lidí se zájmem o počítače a technologie, ale slovo geek je naprosto univerzální. Takže když se s nadšením věnujete svojí pleti, můžete být spolu se mnou Skin Geek.

Sortiment zde tvoří hlavně korejská kosmetika (K-beauty), ale nabízím kvalitní kosmetiku i z dalších zemí - maďarská kosmetika Geek & Gorgeous, japonská kosmetika (J-Beauty) a dále Anglicko-Holandskou značku Altruist.
I když se to moc neví, tak asijská kosmetika je dnes světový lídr, co se kosmetických inovací týče. I přesto, že dnes evropské nebo americké značky prodávají plátýnkové masky, odličovací balzámy (a celkově se používá metoda dvoufázového čištění pleti), tento nápad vznikl právě v Jižní Koreji. Nebo populární fermentovaná kosmetika, která vznikla v Japonsku, ale probiotika v kosmetice teď používají značky ze všech koutů světa. Proč? Udržují zdravý mikrobiom pokožky, díky menším molekulám se ingredience do pokožky lépe vstřebávají, jsou výživnější, pleť zklidňují a mají i protistárnoucí vlastnosti. Produkty s obsahem fermentovaných ingrediencí jsou třeba toner na bázi japonského saké (hydratuje, zjemňuje a sjednocuje tón pleti) nebo esence s 92% Galactomyces filtrátu a 5% niacinamidu, která pleť hydratuje, sjednocuje tón pleti a minimalizuje viditelnost pórů. 

V Asii také nespoléhají jen na odlíčení pleti, sérum a krém, ale jejich péče o pleť se skládá z několika kroků, produkty různě vrství, ale ne vše používají každý den. Taková běžná péče se skládá z odlíčení, čištění, sem tam exfoliace, vždy hydratace, cílená péče, sem tam maska, krém a ráno vždy používají ochranný krém s SPF. 

Na svém eshopu se snažím mít produkty s pěkným složením, bez sulfátů (SLS), bez syntetické parfemace, barviv, vysušujících alkoholů a naopak vyhledávám kosmetiku s údajem kolik % účinných látek obsahuje a inovativním přístupem nebo složením.

Veškeré produkty, které lze koupit na mém eshopu, jsou řádně registrované pro evropský trh a mají certifikát bezpečnosti. Jde o originální výrobky se zaručenou kvalitou a bez kolísajícího složení.

Mým cílem je prodávat kvalitní kosmetiku, která lidem opravdu pomůže a spokojení se budou vracet, ať už pro oblíbený produkt nebo s důvěrou vyzkouší nějaký nový. Začínám vždy u sebe, nenabízím nic, co bych sama nechtěla vyzkoušet nebo doporučit mým nejbližším. V kosmetice může být někdy těžké si vybrat, a proto u produktů vždy detailně popisuji s čím a na co pomáhá a k pomoci jsou Vám i filtry, které výběr zjednoduší.   

Jana ze Skin Geeks

 
Zpět do obchodu