Bioré

Značku Bioré® vlastní společnost Kao Corporation se sídlem v Tokiu v Japonsku. Příběh Kao začíná v roce 1887 malou společností zabývající se péčí o pleť, kterou založil Tomiro Nagase. Dnes společnost vlastní několik značek, a Bioré je jednou z nejoblíbenějších, jak v Japonsku, tak po celém světě.

Značka Bioré byla uvedena na trh v roce 1980 v Japonsku. Značka působí po celém světě a prodává se ve více než 70 zemích. V sortimentu mají odličovače, čisticí produkty, UV ochranu a další.

Jejich nejnovější ochranný krém s SPF uvedli na trh začátkem roku 2023. Je to vylepšená verze Bioré UV Aqua Rich Watery Essence, opalovacího krému na vodní bázi, které kombinuje silnou UV ochranu s neuvěřitelně lehkou texturou. Společnost Kao vyvinula novou recepturu “Micro Defense”, která využívá mikro kapsle s UV ochrannou. Po nanesení krém pokryje aplikované místo jako druhá kůže. K čemu je to dobré? Protože pokožka má nerovnoměrný povrch, díky tomu na ní vznikají mezery nechráněné před poškozujícím UV zářením. Takže tento Bioré SPF ochranný krém s “Micro Defence / Mikro ochranou” vytváří inovativní ochranu, kdy pokrývá kůži jako jemný závoj a dostává se i do mikro štěrbin na pokožce a předchází tím nerovnoměrné aplikaci a tedy chrání před UV zářením ještě lépe.

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu