Naturie

Naturie (ナチュリエ) je kultovní japonská značka v péče o pleť, a je japonským bestsellerem, oceněná COSME cenou, na základě recenzí od spotřebitelů.  

Oceňovaný Naturie Hatomugi Skin Conditioner Lotion je lehký toner, který pleť hydratuje a zjemňuje. Produkty této značky obsahují extrakt z Hatomugi (říká se mu také Coix, Jobovy slzy nebo Slzovka obecná). Pleť hydratuje, zajišťuje zdravou funkci kožní bariéry a udržuje pokožku jemnou a hladkou. 

Extrakt z Jobových slz obsahuje 12 druhů aminokyselin (Histidine, Lysine, Threonine, Valine, proline, Serine, Leucine, Arginine, Glycine, Alanine, Aspartic acid, Glutamic acid).  Aminokyseliny jsou hlavními složkami Přirozeného Hydratačního Faktoru (Natural Moisturizing Factor - NMF), který se přirozeně nachází v pokožce. NMF pomáhají v pokožce udržet vodu a udržet ji vláčnou. Jsou nezbytnou složkou pro udržení zdravé funkce kožní bariéry, chrání pokožku před vysušením a vnějším podrážděním. 

Naturie Hatomugi Skin Conditioner Lotion (ハトムギ化粧水 スキンコンディショナー) podporuje funkci kožní bariéry tím, že doplňuje a pomáhá zadržet v pokožce velké množství vlhkosti, vyhlazuje texturu pleti a obnovuje elasticitu a jas.

Značka nepoužívá žádná barviva, ani vonné přísady a produkty mají hypoalergenní složení, které se doporučuje pro všechny typy pleti, včetně citlivé a pleti se sklonem k akné. 

Tato japonská značka kosmetiky, která patří společnosti Imju, se vyznačuje vysokou kvalitou, cenovou dostupností a velkým balením produktů - toner obsahuje 500 ml. A stává se oblíbeným produktem mezi milovníky J Beauty po celém světě.

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem