Naturie

Naturie (ナチュリエ) je kultovní japonská značka v péče o pleť, a je japonským bestsellerem. Na SkinGeeks.cz Vám nabízím dva produkty oceněné COSME cenou, na základě recenzí od spotřebitelů. Oba produkty obsahují extrakt z Hatomugi (říká se mu také Coix, Jobovy slzy nebo Slzovka obecná). Pleť hydratuje, zajišťuje zdravou funkci kožní bariéry a udržuje pokožku jemnou a hladkou. 

Extrakt z Jobových slz obsahuje 12 druhů aminokyselin (Histidine, Lysine, Threonine, Valine, Proline, Serine, Leucine, Arginine, Glycine, Alanine, Aspartic acid, Glutamic acid).  Aminokyseliny jsou hlavními složkami Přirozeného Hydratačního Faktoru (Natural Moisturizing Factor - NMF), který se přirozeně nachází v pokožce. NMF pomáhají v pokožce udržet vodu a udržet ji vláčnou. Jsou nezbytnou složkou pro udržení zdravé funkce kožní bariéry, chrání pokožku před vysušením a vnějším podrážděním. 

Značka nepoužívá žádná barviva ani vonné přísady, a produkty mají hypoalergenní složení, které se doporučuje pro všechny typy pleti, včetně citlivé a pleti se sklonem k akné. 

Tato japonská značka kosmetiky, která patří společnosti Imju, se vyznačuje vysokou kvalitou, cenovou dostupností a velkým balením produktů - toner obsahuje 500 ml. A stává se oblíbeným produktem mezi milovníky J-Beauty po celém světě.

 

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu