Vrásky a zralá pleť


Důležité kroky v boji proti stárnutí pleti


1. Každodenní používání opalovacího krému (ideálně krém s SPF 30 a víc) se širokospektrální UVA/UVB ochranou - chrání vaši pleť před škodlivými UV paprsky - zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, snižuje výskyt rakoviny kůže, brání spálení, snižuje vznik tmavých skvrn na obličeji.

2. Pravidelné večerní, ideálně dvoufázové, odlíčení pleti 

3. Používání šetrných exfoliantů - naše pokožka se pravidelně zbavuje odumřelých kožních buněk - proces trvá přibližně 28 dní. Ale tento proces se časem zpomaluje. Exfoliace (peeling) pomocí AHA, BHA kyselin nebo enzymů je šetrná, ale efektivní. Exfoliací (zejména pomocí AHA kyselin) odumřelých buněk odhalíte jasnější, novější pokožku, pomáhá vyhladit jemné vrásky a bojuje proti pigmentaci pokožky. 

4. Používání sér - séra obsahují vyšší množství účinných látek a proto je jejich účinek silnější. Je to takový “posilovač” v péči o pleť. Zejména s těmito látkami:

5. Hydratace pleti - jde o zmírnění ztráty objemu, baculatosti a pevnosti pokožky. Hydratační produkty napomáhají se zadržením hydratace v pokožce, vlastnosti, která s věkem klesá. Hodně oblíbené u zralé pleti jsou např. Kiku-Masamune toner s ceramidy, Skinfood essence s propolisem a mateří kašičkou nebo Hada Labo essence se 7 typy kyseliny hyaluronové.  

6. Používání pleťového krému - pleť hydratuje, ale hlavně v pleti hydrataci uzamyká. A když je pleť hydratovaná, vypadá plnější, štavnatější a napnutější. Představte si šťavnaté hroznové víno plné vody nebo víno bez vody, tedy rozinku.

 

 

Nahoru
Další produkty
45 položek celkem
Zpět do obchodu