Kniha: Tajemství krásy Korejek - Kroky pro zdravou a zářivou pleť Originál: The Little Book of Skin Care - Korean Beauty Secrets for Healthy, Glowing Skin

Populární kniha o korejské kosmetice, která Vás příjemným způsobem naučí základy používání korejské kosmetiky a celkově korejského přístupu k péči o pleť.

 

Skladem (3 ks)
299 Kč

Kniha: Tajemství krásy Korejek - Kroky pro zdravou a zářivou pleť
Originál: The Little Book of Skin Care - Korean Beauty Secrets for Healthy, Glowing Skin

Vaše pleť - tím to všechno začíná!

Proč je korejská kosmetika teď tak populární? Protože má skvělé výsledky. Korejky jsou známé svou dokonalou pletí. Je to díky jejich pravidelné péči, která začíná již v raném věku. 

Již teenageři se učí správným technikám v péči o pleť, jako je správné čištění pleti, jemná exfoliace, hydratace pleti a pravidelné používání opalovacích krémů. Starat se o svoji pleť je pro ně přirozené, takže neumýt si večer obličej dvoufázovou metodou (dozvíte se o ni víc v knížce) je jako by si nevyčistili zuby.

V péči o pleť mají však odlišný přístup, než my v Evropě nebo v Americe. Věnují se péči o pleť každý den, ale ne jako další každodenní úkon, který se musí rychle odbýt, než si jdou lehnout. Věnují se jí s oblibou, je to pro ně takový rituál a tak se také zaměřují spíš na prevenci problémů s pletí, než na jejich následné odstraňování. V péči o pleť a používání produktů jsou důslední a neočekávají okamžité výsledky. Kdo z nás si někdy koupil krém, když se mu udělalo akné nebo viděl první vrásky, večer se ním namazal a hned druhý den se zkoumal v zrcadle, zda krém zafungoval - zázračně omládl a vrátil čas, zmizelo všechno akné, vybledly pigmentové skvrny, .. ? Hmmmm :-)

Bez obav

Co je to korejská kosmetika? Proč se o ní teď tak mluví? Co to sakra je 10ti kroková rutina neboli rituál péče o pleť? Je to něco pro mě? ...“Co?? 10 kroků” “Jak na to má někdo čas?” Zdá se to hodně, ale ve skutečnosti neděláte všechny kroky každý den. Záleží na vás a na vaší pleti. Já například večer nejčastěji dělám 6ti krokový rituál a zabere mi to 5-10 minut.  

V knížce se naučíte o používání správných produktů pro váš typ pleti, ve správném pořadí a jak často. Nemusíte používat jen korejské značky, můžete zařadit i jiné, ale naučíte se víc rozumět ingrediencím v produktech, a zda si vybíráte tu správnou kosmetiku pro váš typ pleti a problém s pletí.

Na druhou stranu, právě korejská kosmetika je velmi kvalitní, jelikož místní zákazníci jsou nároční a znalí. V Koreji vznikají nové celosvětové trendy. Vznikly zde například plátýnkové masky, fermentované kosmetické produkty nebo kompaktní cushion makeup. Korejský kosmetický průmysl je na velmi vysoké úrovni a většina kosmetických novinek pochází z Koreje, ne z Ameriky nebo Evropy. Ale když se produktu povede dobře v Koreji, uspěje i jinde na celosvětovém trhu.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IH Avatar autora | 15.5.2022
Super kniha,ne jen o pleti,ale celkově o náhledu na péči o pleť.
5
GK Avatar autora | 17.2.2022
bezva knížka, pěkně se čte, docela mi otevřela oči, dokud jsem ji nepřečetla, tak jsem o péči o pleť mnoho nevěděla,krom informací o pleti se něco dočtete i o autorce a jejím životě v Korei + její oblíbené produkty a průvodce po korejském Soulu :-) doporučuji známým
5
J Avatar autora | 13.3.2021
Musím říci, že kniha splnila moje očekávání. Je čtivě napsaná, rozptýlila mé pochybnosti, které jsem v péči o pleť měla. Upřesnila a vysvětlila pořadí používání kosmetiky, které jsou pro nás často nové - dvojí čištění, toner, esence a každodenní používání opalovacího krému.
5
I Avatar autora | 14.2.2021
Knížka a korejská kosmetika je super. Zjistila jsem, že kosmetika je alchymie, oleje, kyseliny, toner, sérum, … když jsem předtím používala jen micerálku, vodu a krém.… nečekala jsem nemožné na počkání. Ale jsem překvapená, že se dost rychle dějí dost podstatné změny. Pleť mám fakt hezčí. Takže za mě knížka a tahle kosmetika určitě ano.
5
Avatar autora | 15.1.2021
Měla jsem vybrané nějaké nové věci, ale nevěděla jsem kdy se exfoliant, toner, sérum používá. ... V knize je jednoduše popsané, kdy a proč je důležité různé kroky provádět. Je jednoduše napsaná, pro začátečníka, jako jsem já, která se teprve krokům učím je kniha ideální. Tipy na lázně, jídlo v Koreji mi přišlo trochu zbytečné.
5
Z Avatar autora | 11.1.2021
Korejskou kosmetiku používám přes 3 měsíce a změnila mi pleť. Začala jsem používat toner, ale nebyl to žádný zázrak, jak všichni popisovali v recenzích. Pak jsem si koupila tuhle knížku a až pak jsem pochopila, že je to hlavně o vrstvení více produktů. A s pochopením jak různé produkty používat, mi pomohla knížka. Podle knížky jsem si sestavila rutinu a pochopila jsem, kdy, co a jak spolu používat, i když se třeba o korejskou kosmetiku nejedná. Z korejské kosmetiky mám čistící gel, toner, sérum, krém a opalovací krém. Mimo korejskou kosmetiku mám odličovací mléko, enzymatický peeling a oční krém. Spolu vše funguje skvěle a když jsem jela na Vánoce pryč a vzala si sebou jen věci na odlíčení a krém, tak byla má pleť mdlá, místy červená, unavená a měla jsem pocit pnutí. Mrzí mě, že jsem si knížku koupila až po třicítce. Já fakt své pleti vůbec nerozuměla. Moje pleť teď vypadá lépe, než 5 let nazpátek.
Zpět do obchodu