Zelená mise - balím ekologicky, přepoužívám obalový materiál, který už mám k dispozici.

Dobrý den, milí zákazníci, 

Jsem ráda, že jste si vybrali zboží v mém obchodě a už se těším, až vám ho pošlu. 

Balím vaše zboží s ohledem na přírodu. To znamená, že se snažím maximálně využít obalový materiál, který už mám k dispozici. Přepoužívám krabice (od okolních firem nebo dodavatelů), abych zbytečně neprodukovala nový materiál. - Využívám ten, který již existuje.

To samé platí o výplni. Pokud v balíčku od Skingeeks.cz naleznete výplň z plastu nebo novin, jedná se též o materiál od mých dodavatelů nebo okolních firem, které již nemají možnost materiál jinak využít, ale nechtějí ho vyhodit. Přepoužívám raději tento materiál, než komerční papírové výplně, které jsou sice z recyklovaného materiálu, to je dobře, ale i jeho recyklovaná výroba je náročná na energii a vodní zdroje.

Pokud nemám žádný materiál, který bych mohla znovu využít, balím do papírových krabic a komerčních papírových výplní, které jsou k přírodě ohleduplnější a dají se znovu recyklovat.

Každý z nás tímto pomáhá

Děkuji!

Jana ze SkinGeeks.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení