Pyunkang Yul Essence Toner 100 ml

Hydratační esence toner od Pyunkang Yul

  • V tomto toneru obyčejnou vodu nenajdete. 91,3% tohoto toneru je výtažek z kořene kozince blanitého
  • Toner má minimalistické složení - obsahuje pouze 7 složek
  • Díky antioxidačním, protizánětlivým a výživným vlastnostem výtažku z kořene skvěle hydratuje a posiluje pokožku
  • Tento toner je jedním z nejlepších hydratačních tonerů a hodí se i na “7 Skin method”. Jde o vrstvení až sedmi vrstev toneru ihned po čištění. Mezi jednotlivým nanášením vrstev vždy chvíli počkejte, až se vrstva vstřebá a pak naneste další. Pokud aplikujete 7 vrstev toneru, už se většinou nedává esence nebo sérum. Rovnou se aplikuje krém, který hydrataci v pleti uzamkne. Pleť bude po této metodě krásně hydratovaná a naducaná. 


Typ pleti: Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Pyunkang Yul
365 Kč
Kategorie: Tonery
Položka byla vyprodána…

Pyunkang Yul Essence Toner 100ml
Hydratační esence toner od Pyunkang Yul

Popis

Toner se velmi dobře vstřebává do pokožky. Je trochu hustší, než tradiční toner, svými vlastnostmi a konzistencí připomíná spíš esenci, proto se tak i jmenuje “Essence Toner”. 

Bez: Alkoholu, syntetické vůně, esenciálních olejů, parabenů a společnost netestuje na zvířatech

Účinné látky

Výtažek z kořene kozince blanitého (Astragalus Membranaceus Root Extract) je bylinka, která je v tradiční východní medicíně užívána po tisíc let, hlavně pro posílení imunitního systému. Při lokálním použití pomáhá hojení ran, rozjasňuje pokožku, působí protizánětlivě, je plná antioxidantů, chrání pokožku a pomáhá v boji proti stárnutí pleti. 

Použití

  1. Po umytí obličeje (nejlépe dvoufázovém) naneste toner do konečku prstů  a rovnoměrně naneste na obličej
  2. Rozetřete a pro lepší absorpci lehce vklepejte do pokožky
  3. Následovat může esence a sérum 
  4. Důležité je použít na konci krém (ideální je krém s okluzivními látkami, který zabrání unikání vlhkosti z pokožky (transepidermální ztrátě vody) nebo noční masku, která dodá pleti ještě více hydratace a uzamkne ji v pokožce.

K použití ráno, večer nebo obojí

Složení

Astragalus Membranaceus Root Extract, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Arginine


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetika značky Pyunkang Yul je vyvinutá renomovanou klinikou východní medicíny Pyunkang v Koreji, a jedná se o novou značku, která revolucionizuje způsob, jakým přistupujete k péči o pleť.

Pyunkang je institucí známou pro léčbu atopických kožních poruch. V souladu s filozofií holistického zdraví těla se Pyunkang Yul domnívá, že zdravé pokožky je dosaženo udržováním rovnováhy oleje a vlhkosti v pleti. Zaměřuje se na používání tradičních korejských ingrediencí a speciálních metod přípravy, také známých jako HANBANG.

Co je to hanbang? Hanbang je tradiční korejská medicína, která zahrnuje rozsáhlé používání bylinných přípravků při léčbě nemocí a udržení celkového zdraví. Ačkoliv byl hanbang původně ovlivněn tradiční čínskou medicínou, vyvíjel se v Koreji po staletí svou vlastní cestou. Vyznačuje se jedinečnými charakteristickými přísadami a způsoby přípravy. Tuto metodu využívá Pyunkang Yul k vylepšení jejich produktů, aby ošetřili a udrželi zdraví pleti.

„Nejdůležitějším faktorem v péči o pleť metodou hanbang jsou fytochemické účinky. Složky hanbang se liší; všechny obsahují polyfenoly, účinné antioxidanty a antikarcinogenní látky, které přeměňují volné radikály na neškodné látky a pomáhají vyživovat zdravou a mladistvou pokožku.

Specifické kombinace různých bylinných extraktů můžou mít mezi sebou různé interakce a maximalizovat tak účinky každé složky a zvýšit celkový přínos produktu pro pokožku. 

Značka se ve svých výrobcích vyhýbá zbytečným chemickým látkám a používá přírodní přísady, které jsou k pokožce šetrnější. Produkt obsahuje minimální množství přísad pro dosažení maximálních výsledků. Do produktů nepřidávají chemické vůně, nic pro zvýraznění konzistence produktů a jejich produkty jsou zaměřené na citlivou pleť. 

Jeden z jejich nejznámějších produktů je hydratační toner Pyunkang Yul Essence Toner, který velmi dobře hydratuje pokožku a myšlenkou této kosmetické řady bylo - jak pomoci naší kožní bariéře fungovat sama a navrátit ji tu správnou rovnováhu. A právě proto je pro mnoho lidí značka Pyunkang Yul spojená s obnovou funkce přirozené kožní bariéry.