ZEROID Intensive Cream, 80ml Ceramidový krém na podporu hydratace a kožní bariéry pro extra suchou a citlivou pleť

 • Krém pečující o kožní bariéru, se zesíleným hydratačním a ochranným účinkem, pleť udržuje hebkou a klidnou
 • Na pleti vytváří příjemný hydrolipidový film a pomáhá pokožce k obnově její přirozené ochranné bariéry
 • Bohatý, hedvábný, jemný krém obsahuje dvě patentované technologie
  • MLE a Ceramide-9S™ směs látek, která je podobná složkám zdravé kožní bariéry, a funguje tak jako štít, který chrání a posiluje, pokud máte oslabenou kožní bariéru
  • Defensamid ® (v roce 2011 získal cenu za třetí nejvíce-inovativní kosmetickou přísadu), který zlepšuje a posiluje přirozenou kožní bariéru vůči infekci. Pomáhá stimulovat produkci antimikrobiálních peptidů, které působí jako přirozené antibiotikum v těle. A pomáhá zlepšovat a posilovat funkce kožní bariéry a zvyšuje obranyschopnost pokožky.
 • Skvalan pomáhá pleť zjemnit a zabraňuje vysoušení povrchu pokožky
 • Krém je hypoalergení a vhodný i pro velmi citlivou pleť, včetně dětí a kojenců
 • Doporučován korejskými dermatology. Značka ZEROID je #1 Dermokosmetika v Koreji za posledních pár let.

Typ pleti: Vhodný zejména pro suchou, extra suchou a citlivou pleť. Vhodný pokud máte oslabenou kožní bariéru, pleť je citlivá, podrážděná, s viditelně suchými místy nebo se sklonem k zarudnutí. Pokud chcete posílit kožní bariéru nebo používáte silné aktivní látky jako retinoidy (Retinal) a chcete snížit možné podráždění nebo vysušení, které mohou způsobovat.
Vhodný pro použití pro všechny věkové kategorie, včetně kojenců a dětí.

Skladem (>3 ks)
Značka: ZEROID
782 Kč
Kategorie: Krémy

ZEROID Intensive Cream 80ml
Ceramidový krém na podporu hydratace a kožní bariéry pro extra suchou a citlivou pleť

Popis

Bohatý krém, který pleť hloubkově hydratuje a přináší úlevu suché a citlivé pleti s narušenou kožní bariérou. Krém pomáhá pokožce, která mívá oslabenou kožní bariéru a nefunguje tak, jak má. Krém podpoří sílu vnější ochranné kožní bariéry a zvýší její odolnost, což přináší úlevu, zlepšení stavu i vzhledu. 

Bez: Vysušujícího alkoholu, syntetické vůně, esenciálních olejů a parabenů 

Účinné látky

Skvalane (Squalane) je botanický lipid, který je velmi podobný lipidům (tukům) pokožky. Zanechává pokožku hedvábně hladkou, jemnou a bez pocitu mastnoty a zatížení.

MLE technologie (Multi-Lamelar Emulsion) (Myristoyl/​Palmitoyl Oxostearamide/​Arachamide MEA) je složení, které obsahuje bioidentickou strukturu kožní bariéry zdravé pokožky. Jde o patentovanou směs speciálního poměru a množství ceramidu (pseudoceramidu PC-9S), cholesterolu a mastných kyselin, podloženou studiemi. MLE technologie vyplňuje zranitelná místa kožní bariéry, posiluje ji a na povrchu vytváří ochrannou bariéru. Díky tomu pleť lépe udržuje hydrataci a je odolnější vůči vnějším vlivům z okolního prostředí. 

Patentovaná látka Defensamid (Methyl caprooyl tyrosinate) - schopnost kůže odolávat infekci závisí na její produkci antimikrobiálních peptidů (AMP). Tyto kationtové peptidy jsou produkovány epidermálními buňkami a interagují s aniontovými složkami mikrobiálních membrán, aby narušily jejich strukturu. AMP jsou důležitými složkami antimikrobiální bariéry kůže a ovlivňují funkci propustnosti kůže; stimulace aktivity antimikrobiálních peptidů v poškozené kůži může vést k urychlené obnově funkce kožní bariéry. Defensamid představený společností NeoPharm je stimulant antimikrobiálních peptidů. Jedná se o přírodní derivát aminokyseliny s prokázanou účinností v klinických studiích atopického ekzému a je považován za bezpečnou a účinnou aktivní složku pro zvlhčovače zaměřené na lidi se suchou a citlivou pokožkou.

Použití

 1. Naneste na čistou pleť po sérech
 2. Naneste dostatečné množství a jemně vmasírujte do pokožky, dokud se krém zcela nevstřebá, přičemž zvláštní pozornost věnujte extrémně suchým oblastem. 

Ráno a / nebo večer

Složení

Water, Glycerin, Propanediol, Caprylic/capric triglyceride, Cetearyl alcohol, Sorbitan stearate, Carthamus Tinctorius (safflower) seed oil, Glyceryl stearate, Stearic acid, Myristoyl/palmitoyl oxostearamide/arachamide MEA(Ceramide), Methyl caprooyl tyrosinate(Defensamide), Phytosterols, Tocopheryl acetate, Bisabolol, Xanthan gum, Sodium hyaluronate, Dimethicone, 1,2-hexanediol, Caprylyl glycol, Carbomer, Arginine, Tropolone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

je korejská značka péče o pleť společnosti NeoPharm, která vlastní také značku ATOPALM (též v nabídce na SkinGeeks.cz). 

ZEROID a ATOPALM jsou v Koreji oblíbenou značkou pro suchou a citlivou pleť, která spojuje špičkovou korejskou vědu o kožních bariérách s biotechnologickými pokroky zaměřenými na péči o suchou a citlivou pleť. 

ATOPALM i ZEROID používají ve svých produktech patentovanou MLE technologii (Multi-Lamelar Emulsion) (Myristoyl/​Palmitoyl Oxostearamide/​Arachamide MEA) což je složení, které obsahuje bioidentickou strukturu kožní bariéry zdravé pokožky. Jde o patentovanou směs speciálního poměru a množství ceramidu (pseudoceramidu PC-9S), cholesterolu a mastných kyselin, podloženou studiemi. MLE technologie vyplňuje zranitelná místa kožní bariéry, posiluje ji a na povrchu vytváří ochrannou bariéru. Díky tomu pleť lépe udržuje hydrataci a je odolnější vůči vnějším vlivům z okolního prostředí.

V ZEROID produktech dále najdete ještě Defensamide® patentovanou technologii, která v roce 2011 získala cenu za třetí nejvíce inovativní kosmetickou přísadu. Značka ZEROID byla donedávna prodávána pouze v lékárnách a jméno vzniklo sloučením dvou slov ZERO steroID (“nula steroidů”). Steroidy jsou léčivé hormony, v kosmetice se můžete setkat s názvem kortikoidy. Ty mají silné protizánětlivé účinky a používají se na lékařský předpis k léčbě ekzémů. Jsou sice účinné na zmírnění příznaků zejména atopického ekzému, ale mají nežádoucí účinky a měly by se používat pouze krátkodobě. Co tím značka ZEROID chtěla říct? Že ZERO steroID (“nula steroidů) ZEROID je podobně účinná, ale bez nežádoucích účinků, které steroidy/kortikoidy mají. 

Tvůrce receptury MLE byl před více jak dvaceti lety Dr. Raymond Park. Uvědomil si, že když je kožní bariéra narušená, struktura se stává propustnou a pokožka nedokáže efektivně zadržovat vodu. To umožňuje hydrataci uniknout z pokožky, což vede k suchosti a často zarudnutí, svědění a dalším problémům. ZEROID a ATOPALM krémy jsou jedny z nejprodávanějších krémů v Koreji v péči o suchou pleť a ZEROID značku doporučují korejští dermatologové.

Pokud máte pocit, že je vaše pleť suchá, má unavený vzhled, je možné, že máte narušenou kožní bariéru. Vyzkoušejte jeden z krémů s MLE technologií, která je podobná složkám zdravé kožní bariéry, a funguje tak jako štít, který chrání a posiluje pleť, pokud máte kožní bariéru oslabenou.

Zpět do obchodu