Naturie Hatomugi Skin Conditioner Lotion, 500ml Hydratační toner

  • Tento lehký japonský toner obsahuje extrakt z “Jobových slz/Hatomugi”
  • Zvyšuje schopnost zadržovat vlhkost, což vede k lepší hydrataci pokožky, její zjemnění a připraví ji na lepší a efektivnější vstřebávání dalších produktů (sér, krémů). 
  • Extrakt z “Jobových slz/Hatomugi” je bohatý na vitamín B, aminokyseliny (extrakt obsahuje 12 aminokyselin), bílkoviny a od pradávna je tajnou látkou japonské péče o pleť.
  • V Japonsku je velmi populární díky jeho vlastnostem a ceně za tak štědré množství - je ho 500ml
  • Používá se jako toner nebo si z něj můžete připravit DIY plátýnkovou masku (viz info u “Použití”)
  • Přestože je ideální na obličej, je také vynikající pro použití kdekoliv na těle (nebojte máte ho 500ml). Zklidňuje podráždění nebo zarudnutí po případném spálení sluncem s příjemných chladivým pocitem.

Typ pleti: Vhodný pro všechny typy pleti. Zvlášť pokud máte pleť mastnou nebo smíšenou a bojujete s dehydratací, ale nemáte rádi na pleti žádné hutnější produkty, které mohou zanechat lepivý pocit.

Skladem (> 3 ks)
Značka: Naturie
599 Kč
Kategorie: Tonery

Naturie Hatomugi Skin Conditioner Lotion, 500ml
Hydratační toner 

Popis

Textura je lehká, vodová s mléčným vzhledem. Na pokožce má svěží pocit, nelepí. Výrobce doporučuje nanášet produkt ve 2-3 vrstvách. Tip: Vodová textura se skvěle hodí do lahvičky s rozprašovačem.   

Japonský výraz pro “lotion” může být trochu zavádějící, jelikož se v západní i korejské kosmetice slovem “lotion” označuje lehký krém. V Japonsku se slovo “lotion” používá jako zvlhčovač pokožky a k přípravě pleti před sérem a krémem. Tento produkt se používá jako toner. 

Bez: Syntetické vůně, esenciálních olejů, bez silikonů a společnost netestuje na zvířatech (od roku 2019).

Účinné látky

Glycerin je skvělá hydratační látka. 

Extrakt z Jobových slz také se mu říká slzovka obecná (Extrakt z Coix Seed / Hatomugi). Jobovy slzy jsou obilnina, která se pěstovala již ve starém Egyptě, Palestině či Řecku k přípravě jídla a od pradávna je tajnou látkou japonské péče o pleť. Tvarem připomíná slzu, proto se jí říká Slzovka nebo Jobovy slzy. Extrakt ze semen této rostliny je bohatý na vitamín B, bílkoviny a aminokyseliny, obsahuje 12 aminokyselin. Aminokyseliny jsou hlavními složkami přirozeného hydratačního faktoru (NMF), který se přirozeně vyskytuje v pokožce. Je nezbytnou složkou pro udržení zdravé funkce kožní bariéry, chrání pokožku před vysušením a vnějším podrážděním. 

Použití

Jako TONER: Na čistý obličej naneste štědré množství toneru a výrobce doporučuje opakovat aplikaci 2-3x po sobě (naneste 2-3 vrstvy). Toner si nalijte do konečků prstů a rovnoměrně jej naneste na obličej a lehce vklepejte do pokožky nebo k nanesení použijte tampónek, dostatečně ho nasákněte a otřete nebo s ním poklepávejte obličej. Poté naneste další produkty v péči o pleť a na závěr vždy použijte krém, abyste dodanou hydrataci v pokožce “uzamkli”.

Jako MASKA: Namočte 4 tampónky do toneru, nechce lehce nasát a přiložte na obličej. Nechte 3-5 minut působit. (Odstraňte tampónky, než samy zaschnou)

Jako PÉČE O TĚLO: Aplikujte na pokožku po koupeli.

Složení

Water, DPG, BG, Glycerin, Coix seed extract, Glycyrrhizic acid 2K, (Styrene / Acrylate) copolymer, Ethanol, Citric acid, Na citrate, Methylparaben

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: