ATOPALM

je korejská značka péče o pleť společnosti NeoPharm, která vlastní také značku ZEROID (též v nabídce na SkinGeeks.cz). 

ATOPALM a ZEROID jsou v Koreji oblíbenou značkou pro suchou a citlivou pleť, která spojuje špičkovou korejskou vědu o kožních bariérách s biotechnologickými pokroky zaměřenými na péči o suchou a citlivou pleť. 

ATOPALM i ZEROID používají ve svých produktech patentovanou MLE technologii (Multi-Lamelar Emulsion) (Myristoyl/​Palmitoyl Oxostearamide/​Arachamide MEA) což je složení, které obsahuje bioidentickou strukturu kožní bariéry zdravé pokožky. Jde o patentovanou směs speciálního poměru a množství ceramidu (pseudoceramidu PC-9S), cholesterolu a mastných kyselin, podloženou studiemi. MLE technologie vyplňuje zranitelná místa kožní bariéry, posiluje ji a na povrchu vytváří ochrannou bariéru. Díky tomu pleť lépe udržuje hydrataci a je odolnější vůči vnějším vlivům z okolního prostředí.

Tvůrce receptury MLE byl před více jak dvaceti lety Dr. Raymond Park. Uvědomil si, že když je kožní bariéra narušená, struktura se stává propustnou a pokožka nedokáže efektivně zadržovat vodu. To umožňuje hydrataci uniknout z pokožky, což vede k suchosti a často zarudnutí, svědění a dalším problémům. ATOPALM a ZEROID krémy jsou jedny z nejprodávanějších krémů v Koreji v péči o suchou pleť a ZEROID značku doporučují korejští dermatologové.

Pokud máte pocit, že je vaše pleť suchá, má unavený vzhled, je možné, že máte narušenou kožní bariéru. Vyzkoušejte jeden z krémů s MLE technologií, která je podobná složkám zdravé kožní bariéry, a funguje tak jako štít, který chrání a posiluje pleť, pokud máte kožní bariéru oslabenou.

Žádné produkty značky ATOPALM nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu