Banila Co

Značka korejské kosmetiky Banila Co, která byla uvedena na trh v roce 2005, věří, že skvělá pleť je nejlepší základ pro skvěle vypadající make-up. Řady “péče o pleť” a “make-up” této značky jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a pomohly Vám dosáhnout vzhledu dokonalé pleti, která vypadá přirozeně a krásně, ať už s make-upem nebo bez něj.

Jeden z jejich nejprodávanějších a nejznámějších produktů je Banila Co´s Clean It Zero čistící balzám - sorbet, používaný jako první krok dvojitého čištění pleti. Byl inspirací pro mnoho dalších čistících balzámů od ostatních výrobců a to z mnoha důvodů. Šetrně, ale velmi účinně čistí pokožku i do hloubky a jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, díky extraktu z aceroly (druh tropické třešně) a papaji. Díky tomu bude Vaše pokožka po použití jemná, bez ohledu na to, jak šupinatá byla před použitím. 

Clean it Zero Čisticí balzám 3v1 Original je hypoalergenní čisticí přípravek.

  1. Který se po nanesení na pokožku promění z tuhé sorbetové textury na tekutý olej. Má také snadnější a praktičtější nanášení, bez rizika ukápnutí nebo rozlití, což se čas od času stane u klasických odličovacích olejů.
  2. Vyvinut tak, aby dokázal odlíčit i voděodolný make-up a všechny nečistoty z vaší pokožky v jediném kroku, bez mechanického dření a podráždění pokožky.
  3. Technologie Zero Balance hloubkově čistí pokožku a vrací ji do “bodu nula” (čistou, před nanesením make-upu), aniž by došlo k nadměrnému vysušení.

Důkaz? Podle vyjádření výrobce je čisticí balzám Banila Co´s Clean It Zero tak účinný a tak populární, že si ho, celosvětově, koupí každou 3,1 sekundu nějaký nadšenec do kosmetiky a kvalitní péče o pleť. 

Takže než jste si přečetli celý článek o této značce, na světě se prodalo za tu dobu kolem 35 tuhých čistících balzámů :-)

 

 

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu