By Wishtrend

 

je velmi oblíbená korejská značka, která vznikla v roce 2015. Motto společnosti Wishtrend je “You asked, we answered”, což volně přeloženo znamená “Vaše přání byla vyslyšena”. Tato značka se snaží naslouchat požadavkům zákazníků a vyvíjet produkty tak, aby vyhovovaly jejich potřebám. 

Jejich produkty mají jednoduché složení, obsahují aktivní látky, které pomáhají např. vyrovnávat tón pleti, hojit akné a jizvičky, zvyšovat pevnost a rozjasnění pokožky. Jejich produkty neobsahují parabeny, phenoxy ethanol, umělé vůně, minerální oleje a společnost netestuje na zvířatech. 

Jejich prvním produktem, který značka uvedla na trh, bylo sérum s vitamínem C “By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5% Advanced Serum”. Sérum, které obsahuje pouze 10 složek. Obsahuje čistý vitamín C (kyselinu askorbovou) v koncentraci 21.5%, který pomáhá hojit akné, obnovuje pokožku trpící jizvičkami a hyperpigmentací, vyrovnává tón pleti a její texturu a pomáhá předcházet jejímu stárnutí.

Další oblíbený produkt je toner s kyselinou mandlovou v 5% koncentraci “Mandelic Acid 5% Skin Prep Water”. Jedná se o jemnou AHA kyselinu, která zjemňuje pokožku, pomáhá vyrovnat tón pleti, zvyšuje účinky dalších aplikovaných produktů ve vaší rutině, má antibakteriální vlastnosti, takže pomáhá s problematickou pletí a celkově zlepšuje vzhled pokožky. 

Další produkty, které najdete na eshopu jsou např. Plátýnková maska “Natural Vitamin 21.5 Enhancing Sheet Mask”, která pleť hydratuje a zklidňuje podráždění pokožky. 

Nebo “Green Tea & Enzyme Powder Wash”, 2v1 čisticí pudr, který má zároveň jemné exfoliační vlastnosti díky obsahu enzymů. Plní tak funkci čisticího produktu, tak exfoliantu. Dále obsahuje výtažek ze zeleného čaje a pomáhá dočistit pleť, odstranit odumřelé kožní buňky a čistit ucpané póry.

4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem