Dear Klairs

je jednou z nejlepších korejských značek v péči o pleť, která je dnes celosvětově uznávaná. Dear Klairs vznikla v roce 2009. Tato Jihokorejská značka je motivována jednou věcí: jednoduchostí. Zaměřují se na čistotu složení a jejich produkty neobsahují žádné drsné přísady jako umělá barviva, vysušující a dřáždivý alkohol, umělé vůně a parabeny. Značka netestuje na zvířatech.  

Jeden z jejich nejprodávanějších produktů je sérum s vitamínem C “Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin C Drop”. Toto vitamínové sérum si získalo velkou oblibu mezi příznivci kosmetiky. V roce 2019 bylo mezi “top 100 kosmetickými produkty” na stránkách Harper's Bazaar a v roce 2018 bylo 1. nejoblíbenější sérum na stránkách iHerb. Sérum obsahuje kyselinu askorbovou, ale i derivát vitamínu C askorbyl fosfát sodný, centellu asiaticu alias pupečník asijský, aminokyseliny, peptidy, kyselinu hyaluronovou a rostlinné výtažky.

Další produkt, který od této značky v eshopu najdete je “Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask”. Tento multifunkční produkt se dá použít jako noční maska nebo hydratační krém. Jak jméno napovídá, hlavní účinnou látkou je zde vitamín E, a antioxidační síla masky (nebo krému) rozjasňuje pokožku a předchází stárnutí pleti. 

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem