PURITO

Značku korejské kosmetiky PURITO založili společně paní Sunny a pan Kim (a jeho pes Mochi, jak vtipně poznamenává oficiální video o značce) v roce 2017. Pan Kim vždy vyhledával kvalitní korejskou kosmetiku, a když viděl, že ve světě nabírá tento trend na síle díky vysoké účinnosti a levné ceně, oproti americkým a evropským značkám, chtěl přinést na svět značku, která bude více ekologická. Spojil se s paní Sunny, která chtěla vytvořit značku kosmetiky pro citlivou pleť, hypoalergenní a bez toxických látek.

A tak se v segmentu K-beauty zrodila značka PURITO. Zaměřuje se na kvalitní přírodní ingredience s vysokou účinností, a také na ekologické balení a výrobní procesy.

Výrobky značky PURITO neobsahují tyto látky

  • Paraben
  • Sulfát neboli průmyslová pěnidla často používána u mycích gelů
  • Syntetické vůně a barviva
  • Fenoxyethanol 
  • Triethanolamin

Značka PURITO netestuje na zvířatech, používají veganské přísady, které jsou přírodního původu. Společnost se snaží být šetrná k životnímu prostředí. Jejich výrobky jsou baleny do recyklovatelných a biologicky odbouratelných obalů, které jsou ekologické a většinou jsou již samotné vyrobeny z recyklovaných materiálů. 

Osobně mám od nich velmi ráda jejich produkt s niacinamidem - Purito Galacto Niacin 97 Power Essence 60ml. Obsahuje 5% Niacinamidu, 92 % extraktu z kvasinek Galactomyces a extrakt z Bifidobakterií. Takže pokud hledáte produkt s nižší koncentrací niacinamidu a bez zinku (což je časté složení), tak jste ho právě našli. Sérum od Purita skvěle hydratuje a zjemňuje pleť, díky obsahu fermentovaných látek a niacinamid pomáhá minimalizovat viditelnost rozšířených pórů a pomáhá sjednotit tón pleti. Sérum je vhodné i pro citlivou pleť, obsahuje 5% niacinamidu a pleť nedráždí. Studie ukazují, že niacinamid je účinný již v koncentraci mezi 2-5%. Například tato studie 50 žen s poškozením pleti od UV záření prokázala zlepšení pleti s použitím 5% niacinamidu dvakrát denně po dobu tří měsíců u hyperpigmentace, jemných vrásek, červených skvrn a zvýšení pružnosti pokožky.

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu