PURITO

Značku korejské kosmetiky PURITO založili společně paní Sunny a pan Kim (a jeho pes Mochi, jak vtipně poznamenává oficiální video o značce) v roce 2017. Pan Kim vždy vyhledával kvalitní korejskou kosmetiku, a když viděl, že ve světě nabírá tento trend na síle díky vysoké účinnosti a levné ceně, oproti americkým a evropským značkám, chtěl přinést na svět značku, která bude více ekologická. Spojil se s paní Sunny, která chtěla vytvořit značku kosmetiky pro citlivou pleť, hypoalergenní a bez toxických látek.

A tak se v segmentu K-beauty zrodila značka PURITO. Zaměřuje se na kvalitní přírodní ingredience s vysokou účinností, a také na ekologické balení a výrobní procesy.

Výrobky značky PURITO neobsahují tyto látky

  • Paraben
  • Sulfát neboli průmyslová pěnidla často používána u mycích gelů
  • Syntetické vůně a barviva
  • Fenoxyethanol 
  • Triethanolamin

Podle stránek Puritoen.com značka netestuje na zvířatech. Společnost se snaží být šetrná k životnímu prostředí. Jejich výrobky jsou baleny do recyklovatelných a biologicky odbouratelných obalů, které jsou ekologické a většinou jsou již samotné vyrobeny z recyklovaných materiálů. 

Na stránkách SkinGeeks.cz nabízím od této značky regenerační sérum s obsahem pečujících látek jako je pupečníkem asijským, peptidy, ceramidy, niacinamidem a kyselinou hyaluronovou. Toto nabité sérum se hodí na všechny typy pleti, které potřebují zklidnit podráždění, regeneraci, zpomalit stárnutí a podpořit zdravou ochrannou bariéru pokožky. Plusem je i velké 60 ml balení.

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu