ZEROID

je korejská značka péče o pleť společnosti NeoPharm, která vlastní také značku ATOPALM (též v nabídce na SkinGeeks.cz). 

ZEROID a ATOPALM jsou v Koreji oblíbenou značkou pro suchou a citlivou pleť, která spojuje špičkovou korejskou vědu o kožních bariérách s biotechnologickými pokroky zaměřenými na péči o suchou a citlivou pleť. 

ATOPALM i ZEROID používají ve svých produktech patentovanou MLE technologii (Multi-Lamelar Emulsion) (Myristoyl/​Palmitoyl Oxostearamide/​Arachamide MEA) což je složení, které obsahuje bioidentickou strukturu kožní bariéry zdravé pokožky. Jde o patentovanou směs speciálního poměru a množství ceramidu (pseudoceramidu PC-9S), cholesterolu a mastných kyselin, podloženou studiemi. MLE technologie vyplňuje zranitelná místa kožní bariéry, posiluje ji a na povrchu vytváří ochrannou bariéru. Díky tomu pleť lépe udržuje hydrataci a je odolnější vůči vnějším vlivům z okolního prostředí.

V ZEROID produktech dále najdete ještě Defensamide® patentovanou technologii, která v roce 2011 získala cenu za třetí nejvíce inovativní kosmetickou přísadu. Značka ZEROID byla donedávna prodávána pouze v lékárnách a jméno vzniklo sloučením dvou slov ZERO steroID (“nula steroidů”). Steroidy jsou léčivé hormony, v kosmetice se můžete setkat s názvem kortikoidy. Ty mají silné protizánětlivé účinky a používají se na lékařský předpis k léčbě ekzémů. Jsou sice účinné na zmírnění příznaků zejména atopického ekzému, ale mají nežádoucí účinky a měly by se používat pouze krátkodobě. Co tím značka ZEROID chtěla říct? Že ZERO steroID (“nula steroidů) ZEROID je podobně účinná, ale bez nežádoucích účinků, které steroidy/kortikoidy mají. 

Tvůrce receptury MLE byl před více jak dvaceti lety Dr. Raymond Park. Uvědomil si, že když je kožní bariéra narušená, struktura se stává propustnou a pokožka nedokáže efektivně zadržovat vodu. To umožňuje hydrataci uniknout z pokožky, což vede k suchosti a často zarudnutí, svědění a dalším problémům. ZEROID a ATOPALM krémy jsou jedny z nejprodávanějších krémů v Koreji v péči o suchou pleť a ZEROID značku doporučují korejští dermatologové.

Pokud máte pocit, že je vaše pleť suchá, má unavený vzhled, je možné, že máte narušenou kožní bariéru. Vyzkoušejte jeden z krémů s MLE technologií, která je podobná složkám zdravé kožní bariéry, a funguje tak jako štít, který chrání a posiluje pleť, pokud máte kožní bariéru oslabenou.

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu