Pyunkang Yul 1/3 Cotton Pads 160pcs Korejské tampónky/plátky na použití exfoliačních produktů, toneru nebo jako obličejovou textilní masku, 160ks

  • Pomáhá šetřit vaše produkty tím, že nevsakuje víc produktu, než je nezbytně nutné
  • Oproti tradičním vatovým tamponkům absorbuje pouze 1/3 použitého produktu
  • Lze použít: 
  • Tenké, ale přitom dostatečně savé

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti

Skladem (>3 ks)
Značka: Pyunkang Yul
151 Kč
Kategorie: Tonery

Pyunkang Yul 1/3 Cotton Pads 160pcs
Korejské tampónky/plátky na použití exfoliačních produktů, toneru nebo jako obličejovou textilní masku, 160ks

Použití

Při použití exfoliačního produktu nebo toneru

Použití je stejné, jako u běžných odličovacích tampónků. Naneste na tampónek produkt a jemně s ním  otřete obličej. 

Obličejová textilní maska 

Nechte tampónky nasáknout tonerem nebo esencí a přiložte je na obličej (tváře, čelo a brada). Ponechejte působit 5-10 minut, pak odstraňte. Poté můžete použít sérum, ale nemusíte, záleží na stavu Váší pleti. Na závěr nezapomeňte použít krém, abyste dodanou hydrataci v pleti uzamkly.

Složení

Rayon přírodní vlákno.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 7.4.2023
Jsou vynikající, už jiné nechci. Rychlé dodání. Moc chválím.
5
LH Avatar autora | 22.3.2022
Splnil očekávání
5
M Avatar autora | 16.1.2022
Spokojenost! Tonika nanáším prsty, ale tyto plátky moc ráda využívám spolu s Essencemi jako vlastní domácí plátýnkovou masku. Líbí se mi, že můžu na každou část obličeje použít co zrovna potřebuji (na tváře spíš hydrataci a na T-zónu čisticí produkty).
5
VN Avatar autora | 8.9.2021
Perfektni vychytavka, meho oblibeneho tonika ted ubyva mnohem mene..:-)

Kosmetika značky Pyunkang Yul je vyvinutá renomovanou klinikou východní medicíny Pyunkang v Koreji, a jedná se o novou značku, která revolucionizuje způsob, jakým přistupujete k péči o pleť.

Pyunkang je institucí známou pro léčbu atopických kožních poruch. V souladu s filozofií holistického zdraví těla se Pyunkang Yul domnívá, že zdravé pokožky je dosaženo udržováním rovnováhy oleje a vlhkosti v pleti. Zaměřuje se na používání tradičních korejských ingrediencí a speciálních metod přípravy, také známých jako HANBANG.

Co je to hanbang? Hanbang je tradiční korejská medicína, která zahrnuje rozsáhlé používání bylinných přípravků při léčbě nemocí a udržení celkového zdraví. Ačkoliv byl hanbang původně ovlivněn tradiční čínskou medicínou, vyvíjel se v Koreji po staletí svou vlastní cestou. Vyznačuje se jedinečnými charakteristickými přísadami a způsoby přípravy. Tuto metodu využívá Pyunkang Yul k vylepšení jejich produktů, aby ošetřili a udrželi zdraví pleti.

„Nejdůležitějším faktorem v péči o pleť metodou hanbang jsou fytochemické účinky. Složky hanbang se liší; všechny obsahují polyfenoly, účinné antioxidanty a antikarcinogenní látky, které přeměňují volné radikály na neškodné látky a pomáhají vyživovat zdravou a mladistvou pokožku.

Specifické kombinace různých bylinných extraktů můžou mít mezi sebou různé interakce a maximalizovat tak účinky každé složky a zvýšit celkový přínos produktu pro pokožku. 

Značka se ve svých výrobcích vyhýbá zbytečným chemickým látkám a používá přírodní přísady, které jsou k pokožce šetrnější. Produkt obsahuje minimální množství přísad pro dosažení maximálních výsledků. Do produktů nepřidávají chemické vůně, nic pro zvýraznění konzistence produktů a jejich produkty jsou zaměřené na citlivou pleť. 

Jeden z jejich nejznámějších produktů je hydratační toner Pyunkang Yul Essence Toner, který velmi dobře hydratuje pokožku a myšlenkou této kosmetické řady bylo - jak pomoci naší kožní bariéře fungovat sama a navrátit ji tu správnou rovnováhu. A právě proto je pro mnoho lidí značka Pyunkang Yul spojená s obnovou funkce přirozené kožní bariéry.

Zpět do obchodu