SKIN1004

Skin1004 je korejská značka v péči o pleť, která byla oficiálně uvedena na trh v roce 2012. V korejštině se číslo “tisíc čtyři” řekne stejně jako “anděl” a cílem značky je být andělem strážným pro vaši pokožku. 

Značka se zaměřuje na péči o citlivou pleť, pleť s akné, rozšířenými póry, začervenáním, pomoc s posílením kožní bariéry a využívá k tomu přírodní látky ověřené staletím a vědou. V produktech nepoužívá alkohol, umělá barviva, parabeny a umělou parfemaci. Podle stránek Skin1004.com značka netestuje na zvířatech.

V Asii existuje několik ingrediencí, které jsou využívány pro své “zázračné” vlastnosti a jednou z nich je i Centella Asiatica alias pupečník asijský. Používá se v produktech zaměřujících se na akné, protože má jak hojivé, tak zklidňující, protizánětlivé vlastnosti a zároveň je dostatečně jemný i pro citlivou pokožku. A díky stimulaci kolagenu a posilování kožní bariéry se využívá k udržení a navrácení zdravé pokožky. 

Pokud máte podrážděnou pokožku, používáte aktivní látky (retinal, kyseliny, atd.) a chcete posílit ochrannou kožní bariéru vaší pokožky, podívejte se na SKIN1004 Ampouli Centella Asiatica. Obsahuje pouze jednu složku a tou je 100% extrakt z této hojivé rostliny - pupečníku asijského. 

K ampouli se skvěle hodí i jejich hydratační a jemně exfoliační toner s pupečníkem asijským a PHA kyselinou. Je zvlášť vhodný pro citlivou pleť, kterou by mohly jiné formy exfoliace alias peelingu podráždit, ať už zrníčkový peeling nebo AHA či BHA kyseliny. PHA je nejjemnější forma chemického peelingu a je vhodná i pro velmi citlivou pleť. Toner velmi jemně zbaví pleť odumřelých kožních buněk, předchází tím zanášení pórů a tvoření akné, pleť zjemňuje, ale zároveň díky hojivému a zklidňujícímu extraktu z pupečníku asijského (obsahuje ho 84%) pleť zklidňuje a udržuje ji hydratovanou. Toner dále obsahuje niacinamid, adenosin, betain a kyselinu hyaluronovou. Pokud s kyselinami teprve začínáte, máte hodně citlivou pleť a nebo hledáte jemný exfoliant na léto (PHA kyselina nedělá kůži citlivější na slunce), tak stojí SKIN1004 toner s pupečníkem asijským za vyzkoušení. 

 

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu