Plátýnkové masky

Plátýnkové masce se také někdy říká textilní maska. Každá plátýnková maska je zabalena zvlášť a je nasáklá esencí, která má vysokou koncentraci účinných látek. Skvěle hydratují pleť a můžou mít i jiné vlastnosti - zklidňují zarudnutí nebo také oživují mdlou a unavenou pokožku.

Nejdříve se odličte a vyčistěte pleť, dobré je si udělat i jemný peeling, pleť tak bude moci lépe absorbovat esenci z plátýnkové masky. Nechte působit dle doporučení výrobce, většinou kolem 20 minut. Masku sejměte a zbylou esenci si vklepejte do pokožky. Po sundání textilní masky se zbylá esence z pleti nesmývá!

Tipy:

V balení zbyde trochu esence, můžete ji použít na krk a na dekolt a využít tak všechen zbývající produkt.

V den, kdy použijete plátýnkovou masku již nepoužíváte esenci, ale aplikujete rovnou sérum nebo krém. 

Plátýnkovou masku si užijete nejčastěji asi večer jako součást Vašeho relaxu, ale pokud se chystáte na nějakou akci, dejte si předtím, než se nalíčíte, plátýnkovou masku pro extra hydrataci a oživení pleti. Vaše pleť i vy budete zářit!

Masky skladujte položené, esence tak bude rovnoměrně “rozlitá” a pár minut předtím, než plátýnkovou masku použijete, dejte ji do ledničky, pro chladivý pocit z masky při nanesení, pomůže vám od podráždění nebo zarudnutí pokožky

Zpět do obchodu